Listopad 23, 2016

O mnie

Witaj

Mam to szczęście, że praca którą wykonuję tj. kompeksowa ochrona danych osobowych w firmach i instytucjach oraz powiązane z nią zarządzanie informatyką to moje pasje. Odkąd sięgam pamięcią zawsze interesowała mnie ochrona danych i informatyka. Swój pięrwszy komputer Commodore 64 dostałem w wieku dzięwięciu lat w 1987 roku. Już wtedy bardziej niż gry interesowały mnie programowanie i bezpieczeństwo danych. Dotej pory w tych tematach czuję się jak ryba w wodzie. Jestem na bieżąco.

W wolnym czasie, staram się realizować swoje poza zawodowe zainteresowania:

Pierwsze, które broni się samo to RODZINA, a dokładnej – żona (wiek … nie pamiętam 😉 ), trzy córki – 10 lat, 7 lat,  roczek, kot, królik i chomik.

rodzina

Drugie zainteresowanie, które z powodu pierwszego nie ma tyle czasu w moim kalendarzu to SPORT – tu zawsze czuję niedosyt. W kolejności od ulubionego to bieganie, kolarstwo, pływanie. Mam na koncie trochę zawodów biegowych i jeden triathlon. W głowie plan marzenie – ukończenie triathlonu Ironman na pełnym dystansie 226km.

sport

Trzecie zainteresowanie realizowane tylko w wolne weekendy spędzane w domu to gra na bębnie DEJMBE najczęściej wspólnie z najmłodszą 😀 .

djembe

 

Poznaj moją firmę: MISJA, USŁUGI

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu: KONTAKT

Tomek Czarnecki

IMG_1539